4877  077  0919  
به سایت آموزشی دستیار فناوری خوش آمدید.

خبر جدید : در حال برنامه نویسی سایت جدید دستیار فناوری هستیم. در آینده ای نزدیک با آموزش ها و خدمات جدید در خدمت کاربران عزیز خواهیم بود.

راهنمای ثبت نام در سایت

طبق راهنمای ارائه شده در این صفحه ، به آسانی می توانید در سایت عضو شوید و آرشیو تمامی محصولات خریداری شده و تیکت های پشتیبانی خود را کنترل نمایید.

ثبت نام آسان فقط در 3 مرحله 

در ستون سمت راست ، طبق تصویر می توانید وارد سایت شده و یا ثبت نام کنید.

اگر تاکنون عضو سایت نشده اید ، می توانید با انتخاب گزینه ثبت نام “  وارد فرم ثبت نام شده و اطلاعات مربوط به خود را طبق تصویر وارد کرده و در نهایت بر روی ثبت نام کلیک کنید.

 نکته مهم : 

به دلیل آسان نمودن روند ثبت نام ، ارسال (ایمیل تایید) از سامانه حذف شده و برای کاربران ارسال نمی شود ، بنابراین در هنگام ثبت نام حتما از ایمیل معتبر استفاده نمایید. لازم به ذکر است که تمامی رسیدهای خرید و ایمیل های پشتیبانی به ایمیل ثبت شده ارسال خواهند شد.

پس از ثبت نام ، صفحه سایت بروزرسانی شده و در ستون سمت راست به جای عبارت ورود کاربران و ثبت نام ، فرم  حساب کاربری “ خود را مشاهده خواهید کرد.

تمام شد. به همین سادگی

همانطور که در تصویر مشاهده می شود پس از ثبت نام قابلیت هایی به حساب کاربری شما افزوده خواهد شد که به آسانی قابل مدیریت می باشند.

لطفا پس از ثبت نام ، بر روی ” پروفایل من “ کلیک کرده و پروفایل خود را طبق تصویر تکمیل نمایید.

در صورت تمایل می توانید تصویری برای پروفایل خود آپلود نمایید.

با تکمیل پروفایل کاربری ، در هنگام خرید یا دانلود محصول ، فرم خرید به صورت خودکار تکمیل شده و خرید را آسانتر خواهد نمود.

پس از تکمیل فرم بر روی بروزرسانی پروفایل کلیک کنید.

اگر از قبل عضو سایت بوده اید ، می توانید با کلیک بر روی  ورود کاربران “ وارد فرم ورود شده و به حساب کاربری خود وارد شوید.

به آسانی می توان در صورت داشتن هر گونه سوال به صورت خصوصی یا مشکل و پیشنهاد مربوط به محصول از طریق ارسال تیکت با ما در تماس باشید.

در صورت نیاز به ارسال تیکت ، می توانید بر روی گزینه ” تیکت جدید ” کلیک کرده و در فرم مربوطه پیغام خود را برای ما ارسال نمایید.

در صورتیکه محصولی را خریداری کرده باشید و یا به رایگان دریافت کرده باشید ، می توانید با کلیک بر روی  محصولات من “ ، محصولات خود را مشاهده کرده و دریافت نمایید.

هر محصولی که سفارش داده می شود ، علاوه بر ارسال ایمیل به خریدار ، دارای فاکتور بوده و قابل مشاهده می باشد.

طبق راهنمای ارائه شده در این صفحه ، در صورت هرگونه مشکل ایجاد شده در نحوه ثبت نام یا عدم ثبت نام و همچنین خرید یا دانلود محصول ، می توانید از طریق صفحه تماس با ما مشکل مربوطه را اطلاع رسانی کرده تا سریعا رسیدگی گردد.

گروه آموزشی دستیار فناوری

طراحی سایت و سئو .: PDAIT.com :. کپی رایت 1390~1398

  • Telegram
  • Instagram
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Tamasha
  • Aparat
  • Youtube